[FM_form id="6"]

Argentario OPEN lista startowa

Tee off start z 1 i 8 tee od 8:00

Zapraszamy na śniadanie od 7:20

 

TEE OFF TEE NAME CLUB Płeć HCP
08:00 1 Jandura Cessna Robert WaWa Golf Club M 8,2
Nam James First Warsaw Golf & Country Club M 7,6
Skudlarski Kamil Łódź Open Golf Club M 7,5
Szwoch Władysław Klub Golfowy Lisia Polana M 6,9
08:10 1 Stefański Marcin First Warsaw Golf & Country Club M 12,7
Reszetko Dominik Golf Park Józefów M 11,6
Chopra Sanj First Warsaw Golf & Country Club M 10,7
Winnicki Artur First Warsaw Golf & Country Club M 10,1
08:20 1 Pieński Maciej Modry Las Golf Club M 14,4
Dudek Artur Modry Las Golf Club M 9
Kurkowski Krzysztof Witold First Warsaw Golf & Country Club M 18
Shah Misbach Sobienie Królewskie Golf & Country Club M 8,9
08:30 1 Kiviatkowski Michel Klub Golfowy First Warsaw Golf & Country Club M 14,3
Soporek Włodzimierz First Warsaw Golf & Country Club M 10,9
Guen Yann First Warsaw Golf & Country Club M 15,6
KIM JUHONG Sobienie Królewskie Golf & Country Club M 10,7
08:40 1 Bury Krzysztof Royal Golf Club Wilanów M 11,1
Czyżak Andrzej Royal Golf Club Wilanów M 11,9
Macygon Andrzej First Warsaw Golf & Country Club M 11,2
Smoniewski Ignacy Warszawskie Towarzystwo Golfowe M 10,3
08:50 1 Pleskot Patrycja Golf Park Józefów K 19,1
Paskudzki Grzegorz Łódź Open Golf Club M 7,4
Skudlarski Łukasz Łódź Open Golf Club M 7
Marcinkowski Maksymilian Golf Park Józefów M 6,7
09:00 1 Maciejczyk Piotr First Warsaw Golf & Country Club M 15,8
Szyszak Jerzy Olympic Golf Club M 14,8
Cherka Maksymilian First Warsaw Golf & Country Club M 16,7
Stańczak Włodzimierz First Warsaw Golf & Country Club M 4,6
09:10 1 Miękus Piotr Polish Golf Legends Golf Club M 16,3
Majchrzak Aleksander Polish Golf Legends Golf Club M 15,4
Karpiński Krzysztof Play Golf Club M 16,7
Korcz Robert Warsaw Golf Links M 12
09:20 1 Krzyżanowski Stanisław Golf Park Józefów M 36
Sacha Przemysław First Warsaw Golf & Country Club M 22,4
Wiśniewska Barbara First Warsaw Golf & Country Club K 32,5
09:30 1 Kościkiewicz Dariusz Warsaw Golf Links M 10,1
Wudarczyk Marek First Warsaw Golf & Country Club M 14,6
Staszowski Jerzy First Warsaw Golf & Country Club M 17,9
Przybylski Paweł First Warsaw Golf & Country Club M 11,3
09:40 1 Siewiera Grzegorz Mazury Golf & Country Club M 11,7
Kulikowski Jarosław Olympic Golf Club M 29,3
Ziemak Zenon First Wrocław Golf Club M 21,2
Czerwińska Aneta Mazury Golf & Country Club K 30,5
09:50 1
10:50 1
10:10 1 Casella Stefano First Warsaw Golf & Country Club M 6,3
Amati Aldo First Warsaw Golf Club M
Hornbostel Federico First Warsaw Golf Club M
Tavi Nimrod First Warsaw Golf & Country Club M 11,4
10:20 1 Ziatyk Marcin Bydgoski Klub Golfowy M 19,6
Zieliński Jarosław Tatfort Golf Club M 25,6
Tavi Irene First Warsaw Golf & Country Club K 24,8
Grzesiak Monika Olympic Golf Club K 32,9
10:30 1 Krajewski Krzysztof Modry Las Golf Club M 49
Gac Agata WaWa Golf Club K 32,6
Bączkowska Izabela Royal Golf Club Wilanów K 54
Łazowska Ewa Modry Las Golf Club K 30
10:40 1 Iwaniuk Jan First Warsaw Golf & Country Club M 28,6
Łazowski Piotr Modry Las Golf Club M 25,4
Pasynkiewicz Wojciech First Warsaw Golf & Country Club M 14,1
Poćwiardowski Bartosz Sand Valley Golf Club M 19,9
10:50 Tomasz Bejm
10:50 Piotr Morawiecki
10:50
Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
08:00 8 Dobrowolski Marcin Golf Park Józefów M 34
Kosiński Marek Golf Park Józefów M 47
Frączek Piotr Krakowski Klub Golfowy 2002 M 22,1
08:10 8 Janekovic Borno First Warsaw Golf & Country Club M 19,5
Urban Sebastian Golf Park Józefów M 21,1
Knapik Dariusz First Warsaw Golf & Country Club M 22,2
Polaniecki Grzegorz Sobienie Królewskie Golf & Country Club M 18,7
08:20 8 Sobieraj-Żerdzicka Anna Play Golf Club K 26,8
Wygonowska Bozena First Warsaw Golf & Country Club K 25,6
Kowalik Marzena Golf Park Józefów K 24,9
Bednarek Sławomir First Warsaw Golf & Country Club M 22,9
08:30 8 Sołonin Ewa Royal Golf Club Wilanów K 26,2
Czarnecki Tomasz WaWa Golf Club M 24,6
Kozaczewski Cyryl First Warsaw Golf & Country Club M 26,7
Pachecki Jan Golf Park Józefów M 28,7
08:40 8 Pachecki Tomasz Golf Park Józefów M 12
Kuna-Kabańska Marzena First Warsaw Golf & Country Club K 23,9
Karczewski Marcin Golf Park Józefów M 26,6
Kabański Witold First Warsaw Golf & Country Club M 34
08:50 8 Wietrak Piotr Golf Park Józefów M 25,5
Ćwikła Patryk Klub Golfowy Wierzchowiska M 23,3
Perkowski Marek Royal Golf Club Wilanów M 31,8
Ostrowska Agnieszka Aldona Royal Golf Club Wilanów K 38
09:00 8 Kwiatkowski Tomasz First Warsaw Golf & Country Club M 27,2
Runo Aleksandra First Warsaw Golf & Country Club K 28,9
Lipski Sławomir First Warsaw Golf & Country Club M 28,9
Nowicki Jacek WaWa Golf Club M 27
09:10 8 Marjański Tomasz First Warsaw Golf Club M 36
Nowicka Danuta WaWa Golf Club K 37
Jankowski Maciej First Warsaw Golf & Country Club M 33

 

Sunday Scramble Fun Tournament – 17 czerwca First Warsaw Golf   First Warsaw zaprasza na niedzielny Fun Tournament. Texas Scarmble w drużynach 2-osobowych. Po turnieju zapraszamy na wspólne oglądanie meczu

Continue