O Akademii

First Warsaw National Golf Academy

Niezależnie od tego jak dobry jesteś, możesz zawsze być lepszy i to jest ekscytująca część.

– Tiger Woods

PGAWykwalifikowaniPRO

W First Warsaw National Golf Academy przywiązujemy dużą wagę do poziomu szkolenia w ramach akademii golfa. Nasz system nauczania jest zgodny z międzynarodowymi standardami i stale inwestujemy w udoskonalanie uczenia golfa każdego, kto nas odwiedza. Z tego powodu stworzyliśmy zespół certyfikowanych trenerów PGA którzy zadbają o zrównoważony rozwój każdego gracza i dostosują indywidualny tryb nauczania.

Nasi trenerzy są certyfikowanymi instruktorami PGA – Stowarzyszenia Instruktorów Golfa, które jest organizacją zajmującą się rozwijaniem i utrzymaniem profesjonalnego sztabu instruktorów. Treningi odbywają się na terenie First Warsaw Practice Center, czyli największego w Polsce centrum treningu do gry w golfa.

Image module
Image module
 • Najlepsze w Polsce
  Najlepsze pole golfowe w Polsce

  Zostań częścią wiodącego klubu golfowego w Polsce i zdobądź najlepsze doświadczenia z treningu na dwóch polach golfowych i First Warsaw Practice Center

 • Największe Centrum Treningowe
  First Warsaw Practice Center

  Wszystkie treningi odbywają się na kompleksowym obiekcie złożonym z: 9/18 pola, Driving Range, Putting Greenów, Chipping greenów, obszaru do Pitchingu i bunkrów.

 • Zespół PGA Professional
  Najlepsi specjaliści i doświadczenia

  Nasi wykwalifikowani trenerzy PGA sprowadzą Twoją grę na zupełnie nowy poziom. Indywidualnie dopasowany program edukacyjny jest najlepszym jaki otrzymasz.

 • Rozwiązania zorientowane na cele
  Popraw swoją grę - sprawdź się

  Pracuj nad swoimi mocnymi i słabymi stronami, ćwicz w oparciu o cele. Zwiększ szansę na poprawienie swojej gry w oparciu o program stawiania celów z naszymi PRO.

Lekcje Gry

Chociaż większa część golfa to trening techniki na driving range, gra na polu golfowym to miejsce gdzie zaczyna się wszystko składać w jedną całość. Nasza Akademia oferuje treningi na polu dla tych, którzy naprawdę poważnie podchodzą do swojej gry.

Każdy wynik zostanie zapisany, a uczniowie będą oceniani ze swoich mocnych i słabych stron, pomagając w ten sposób uczniom w praktyce i zwiększając ich szanse na poprawę gry.

Image module
Image module
Image module
Image module

Korzyści
dla Twojej gry

Dzięki zrównoważonemu rozwojowi i bardzo indywidualnemu trybowi uczenia, nasi instruktorzy PRO sprawią, że Twoja gra w golfa będzie po prostu lepsza.