FreshMail.pl

Eventy

Eventy w First Warsaw Golf

Miejsce niezwykłych wydarzeń o wszystkich kształtach i rozmiarach

Od 1989 roku niezrównane piękno parkowe First Warsaw Golf służy niezliczonym, niezapomnianym wydarzeniom dla klientów korporacyjnych i indywidualnych. Od obchodów urodzinowych, chrzcin, małych intymnych spotkań po firmowe dni w golfa, gale biznesowe, seminaria czy turnieje golfowe, zapewniamy bardzo dobry zwrot z inwestycji i najlepsze doświadczenia.

MAGICZNE MIEJSCE EVENTOWE

Natura i ukształtowanie parkowe sprawiają, iż to miejsce jest po prostu magiczne

Raj położony w malowniczym parku wokół roztaczających się jezior tuż nad Wisłą, należy do jednego z najpiękniejszych klubów golfowych w Europie. Ponadto znajduje się w samym sercu Parku Narodowego Ławice Kiełpińskie.

Jesteśmy uznawani za najlepsze pole golfowe w Polsce, co motywuje nas do zapewnienia najwyższej jakości usług.

POWODY WYBORU FIRST WARSAW GOLF

Restauracja i obszar eventowy jak żadne inne.

Usługi Szyte na Miarę

Mamy unikalne podejście do świadczenia usług, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Staramy się przewidywać Twoje potrzeby i wykraczać poza ich zasięg.

Wielka Nagroda

Możliwość odwiedzenia naszego miejsca motywuje pod niezrównaną wydajność. To najlepsze miejsce do rozpoznania niezwykłych osiągnięć, odmłodzenia i czystej zabawy.

Doskonałe Otoczenie

Niezrównane piękno i wspaniała przestrzeń oferują nieograniczone możliwości, a rozległe i wszechstronne otoczenie zapewnia doskonałe warunki i inspirację dla każdego.

Inspirująca Produktywność

Jest coś magicznego w naszym miejscu. Atmosfera rodzi inspirowane myślenie i pomysły, promuje osobiste zaangażowanie, zrelaksowaną prywatność i produktywność bez ograniczeń.

Oferta eventowa

NASZE USŁUGI

Wyobraźcie sobie świętowanie wesela w pięknej okolicy, w otoczeniu mistycznego lasu i jezior. Połączcie to z wyjątkową salą przyjęć i utalentowanym personelem profesjonalistów, którzy zaspokoją wasze potrzeby.

Dowiedz się więcej

Idealny program motywacyjny – pełne doświadczenie golfa dla Twojej firmy. Mamy nadzieję, że dzięki tym programom motywacyjnym możemy rozpalić pasję do golfa i wprowadzić nowych ludzi do największej gry na świecie.

Dowiedz się więcej

Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca na małe rodzinne spotkanie, obchody urodzinowe, chrzest, komunię lub inne, nasza restauracja i przestrzeń na świeżym powietrzu będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Zorganizuj piknik lub turniej golfowy w First Warsaw Golf. Nasz profesjonalny personel pomoże Państwu w każdym szczegółowym planowaniu turnieju i zapewni Państwa Gościom niepowtarzalne doznania golfowe.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

ZAPYTANIE

Dowiedz się więcej już dziś

Monika Białek
Event & Restaurant Manager
Telefon:
+48 662 147 149

Email:
[email protected]

*

*

*

*