Eventy

Eventy w First Warsaw Golf

Miejsce niezwykłych wydarzeń w First Warsaw Golf!

Od 1989 roku piękne otoczenie First Warsaw Golf służy klientom korporacyjnym oraz indywidualnym do organizacji niezapomnianych wydarzeń. Od celebrowania urodzin, chrzcin, kameralnych spotkań, po firmowe akademie golfa, gale biznesowe, seminaria czy turnieje golfowe. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę wydarzeń. Zapraszamy do współpracy.

MAGICZNE MIEJSCE EVENTOWE

Natura i ukształtowanie parkowe sprawiają, że to miejsce jest po prostu wyjątkowe

Raj położony w malowniczym parku wokół roztaczających się jezior tuż nad Wisłą, należy do jednego z najpiękniejszych klubów golfowych w Europie. Ponadto znajduje się w samym sercu Parku Narodowego Ławice Kiełpińskie.

Jesteśmy uznawani za najlepsze pole golfowe w Polsce, co motywuje nas do zapewnienia najwyższej jakości usług.

POWODY WYBORU FIRST WARSAW GOLF

Restauracja i obszar eventowy jak żadne inne.

Usługi Szyte na Miarę

Mamy unikalne podejście do świadczenia usług, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Staramy się przewidywać Twoje potrzeby i wykraczać poza ich zasięg.

Wielka Nagroda

Możliwość odwiedzenia naszego miejsca motywuje pod niezrównaną wydajność. To najlepsze miejsce do rozpoznania niezwykłych osiągnięć, odmłodzenia i czystej zabawy.

Doskonałe Otoczenie

Niezrównane piękno i wspaniała przestrzeń oferują nieograniczone możliwości, a rozległe i wszechstronne otoczenie zapewnia doskonałe warunki i inspirację dla każdego.

Inspirująca Produktywność

Jest coś magicznego w naszym miejscu. Atmosfera rodzi inspirowane myślenie i pomysły, promuje osobiste zaangażowanie, zrelaksowaną prywatność i produktywność bez ograniczeń.

Oferta eventowa

NASZE USŁUGI

Wyobraźcie sobie świętowanie wesela w pięknej okolicy, w otoczeniu mistycznego lasu i jezior. Połączcie to z wyjątkową salą przyjęć i utalentowanym personelem profesjonalistów, którzy zaspokoją wasze potrzeby.

Dowiedz się więcej

Idealny program motywacyjny – pełne doświadczenie golfa dla Twojej firmy. Mamy nadzieję, że dzięki tym programom motywacyjnym możemy rozpalić pasję do golfa i wprowadzić nowych ludzi do największej gry na świecie.

Dowiedz się więcej

Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca na małe rodzinne spotkanie, obchody urodzinowe, chrzest, komunię lub inne, nasza restauracja i przestrzeń na świeżym powietrzu będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Zorganizuj piknik lub turniej golfowy w First Warsaw Golf. Nasz profesjonalny personel pomoże Państwu w każdym szczegółowym planowaniu turnieju i zapewni Państwa Gościom niepowtarzalne doznania golfowe.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

ZAPYTANIE

Dowiedz się więcej już dziś

Telefon:

+48 510 317 272
+48 530 577 477

Email:
events@fwgcc.pl

*

*

*

*