Największa seria turniejów klubowych w Polsce

SUPER 7 Series
ZAGRAJ I WYGRAJ KWALIFIKACJĘ DO FINAŁU 2018

ZAGRAJ I WYGRAJ KWALIFIKACJE W FINALE – CLUB CHAMPIONSHIP 2018 WAGR

SZCZEGÓŁY SERII
Format i Grupy HCP:

0-10       Strokeplay netto

Tee:  Mężczyzni – złote ; Kobiety – czerwone
10,1-16  Strokeplay netto

Tee:  Mężczyzni – żółte ; Kobiety – niebieskie

16,1-24  Strokeplay netto

Tee:  Mężczyzni – żółte ; Kobiety – niebieskie 

24,1-36  Stableford netto

Tee:  Mężczyzni – żółte ; Kobiety – niebieskie 

 

KWALIFIKACJE DO FINAŁU:

Kwalifikację do Finału – Club Championship WAGR otrzymują:
– Zwycięzcy wszystkich turniejów eliminacyjnych
– Zwycięzcy konkursów dodatkowych Longest Drive & Closest to the Pin
– Liderzy rankingu w grupach HCP

HARMONOGRAM SUPER 7 Series:

1.)  Season Opening                                  14 kwietnia
2.) Ambassador’s CUP                             12 maja
3.) ARGENTARIO OPEN                      2-3 czerwca
4.) British OPEN                                       30 czerwca
5.) Asian CUP                                            28 lipca
6.) Costa del Sol                                         25 sierpnia
7.) CLUB Championship WAGR     28-30 września                                                Finał Super 7 CUP & Mistrzostwa Klubu 2018

First Warsaw Golf zaprasza

W ramach opłaty turniejowej zapewniamy:
  • Możliwość wygrania cennych nagród
  • Dla Zwycięzców grup HCP i konkursów dodatkowych – kwalifikacja do Finału – Club Champiosnhip WAGR
  • gra na polu ‚The Championship’ (green fee)
  • Lunch w formie bufetu
Opłaty turniejowe:

Klubowicze Gold z karta HCP w First Warsaw:

100 zł wpłata przed  turniejem/ 120 zł w dniu turnieju

Klubowicze Gold bez karty HCP w First Warsaw:

120 zł wpłata przed  turniejem/ 140 zł w dniu turnieju

Klubowicze Silver z karta HCP w First Warsaw:

160 zł wpłata przed  turniejem/ 180 zł w dniu turnieju

Klubowicze Silver bez karty HCP w First Warsaw:

180 zł wpłata przed  turniejem/ 200 zł w dniu turnieju

Goście:

280 zł wpłata przed turniejem / 310 zł w dniu turnieju

PAKIET SPECJALNY – 3 lub więcej Gości:

240 zł / os. – opłata wniesiona przed turniejem

RANKING SUPER 7 SERIES
Poz. Nazwisko i imię HCP Kat. wiekowa PUNKTY RANKINGOWE SUPER 7 SERIES
1 Dyzio Andrzej / Am (PZG) 8.1 S 1180
2 Paskudzki Grzegorz / Am (PZG) 8.4 MA 1050
3 Strzelecki Antoni / Am (PZG) 5.7 J 1095
4 Skudlarski Łukasz / Am (PZG) 5.8 19-30 930
5 Carey William / Am (PZG) 1.5 S 880
6 Kościkiewicz Dariusz / Am (PZG) 9.7 S 782
7 Zawada Grzegorz / Am (PZG) 5.5 MA 780
8 Musiolik Jan / Am (PZG) 7.6 MS 660
9 Verrougstraete Christian / Am (Inna federacja) 0.2 MA 600
10 Jankowski Michał / Am (PZG) 7.2 JM 585
11 Kędzierski Marc / Am (Inna federacja) 8 19-30 475
12 Jesionek Maciej / Am (PZG) 6.2 19-30 450
13 Jesionek Andrzej / Am (PZG) 7.5 73 450
14 Zięba Marcin / Am (PZG) 6.5 MA 400
15 Hyland Timothy / Am (PZG) 7 S 400
16 Sowa Marek / Am (PZG) 5.6 S 375
17 Soporek Włodzimierz / Am (PZG) 9.7 MS 375
18 Bigus Bogdan / Am (PZG) 4.6 74 375
19 Czerkawski Mariusz / Am (PZG) 4.8 MA 310
20 Urbański Jakub / Am (PZG) 0 84 290
21 Tymiński Marek / Am (PZG) 2.3 MA 290
22 Stańczak Włodzimierz / Am (PZG) 4.9 MA 290
23 Zieliński Grzegorz / Am (PZG) 9.9 S 275
24 Robełek Piotr / Am (PZG) 5.5 87 275
25 Gonicki Marek / Am (PZG) 10 S 510
26 Szwoch Władysław / Am (PZG) 7.2 S 260
27 Paskudzki Grzegorz / Am (PZG) 8.7 94 260
28 Fizek Maksymilian / Am (PZG) 7.5 19-30 260
29 Skręta Jarek / Am (PZG) 8.3 S 235
30 Nam James / Am (PZG) 7.4 S 225
RET Wiatr Rhea / Am (PZG) 10
RET Tomikowski Wojciech / Am (PZG) 8 MA
NS Marcinkowski Maksymilian / Am (PZG) 7.9 MA
Poz. Nazwisko i imię HCP Kat. wiekowa PUNKTY RANKINGOWE SUPE 7 SERIES
1 Kołodziejski Krzysztof / Am (PZG) 13.8 MA 1260
2 Hoa Manh Phat / Am (PZG) 12.8 S 1185
3 Vu Cao Son / Am (PZG) 12.1 S 1175
4 Tavi Nimrod / Am (PZG) 13.3 MA 1095
5 Przybylski Paweł / Am (PZG) 15 S 840
6 Wiatr Rhea / Am (PZG) 10.3 S 750
7 Nguyen Van Bac / Am (PZG) 11.3 MA 690
8 Zięba Marcel / Am (PZG) 12.9 19-30 605
9 Casella Stefano / Am (PZG) 10.1 MA 600
10 Le Mee Alexandre / Am (PZG) 14 19-30 595
11 Machtynger Marek / Am (PZG) 11.3 S 575
12 Stańczak Iza / Am (PZG) 15.5 MA 500
13 Pawłowski Tomasz / Am (PZG) 14.1 MA 500
14 Strzelecki Andrzej / Am (PZG) 12.6 MS 490
15 Paprocki Maciej / Am (PZG) 15.3 68 450
16 Chopra Sanj / Am (PZG) 12.3 MA 450
17 Bury Krzysztof / Am (PZG) 11.7 S 450
18 Ha Quang Dien / Am (PZG) 13.9 MA 430
19 Nguyen Van Long / Am (PZG) 11.6 MA 410
20 Knigawka Andrzej / Am (PZG) 15.7 MA 405
21 Kwiatkowski Witold / Am (PZG) 11.2 S 400
22 Reszetko Dominik / Am (PZG) 11.7 19-30 375
23 Przybysz Tomasz / Am (PZG) 11.8 MA 375
24 Konarzewski Tytus / Am (PZG) 10.8 73 375
25 Dudek Franek / Am (PZG) 10.2 74 350
26 Kiruja Ernest / Am (PZG) 12.7 MA 330
27 Karasiński Andrzej / Am (PZG) 13.4 MA 325
28 Przybylski Maciej / Am (PZG) 14.4 19-30 315
29 Tran Viet Trung / Am (PZG) 13.6 S 310
30 Małecka Marta / Am (PZG) 13.7 J 290
31 Maciejczyk Piotr / Am (PZG) 14.1 S 275
32 Pobereszko Janusz / Am (PZG) 14 S 260
33 Wudarczyk Marek / Am (PZG) 14.9 79 245
34 Przeździecki Krzysztof / Am (PZG) 12.5 S 245
35 Stefański Marcin / Am (PZG) 12 MA 235
36 Niewczas Leszek / Am (PZG) 10.3 S 235
37 Zieliński Grzegorz / Am (PZG) 10.4 S 225
38 Kusiak Robert / Am (PZG) 12.9 S 225
39 Duong Van Ty / Am (PZG) 15 80 225
40 Pasynkiewicz Wojciech / Am (PZG) 15.5 82 215
41 Ligocki Michał / Am (PZG) 13.4 MA 215
42 Dyzio Agnieszka / Am (PZG) 15.6 86 205
43 Łazowski Krzysztof / Am (PZG) 11.7 S 190
44 Woźniak Anna / Am (PZG) 15.4 MA 180
45 Michałowski Marek / Am (PZG) 11.9 S 175
46 Nguyen Tuan Anh / Am (PZG) 16 MA 170
NS Winnicki Artur / Am (PZG) 12.1
RET Litwiniuk Tomasz / Am (PZG) 10.5 MA
DQ Kalitowicz Marek / Am (PZG) 14.6 19-30
NS Duch Aleksander / Am (PZG) 11.1 MA
Poz. Nazwisko i imię HCP Kat. wiekowa PUNKTY RANKINGOWE SUPE 7 SERIES
1 Szoplik Tomasz / Am (PZG) 20.1 MA 1295
2 Tavi Theo / Am (PZG) 21.7 JM 1290
3 Sabaj Agnieszka / Am (PZG) 22 MA 920
4 Le Quang Thang / Am (PZG) 23 MA 900
5 Staszowski Jerzy / Am (PZG) 19.6 S 870
6 Nam Clara / Am (PZG) 18.1 MA 840
7 Sawicki Dariusz / Am (PZG) 20.3 S 835
8 Chorąży Dariusz / Am (PZG) 17.7 S 810
9 Wołczacki Tomisław / Am (PZG) 18.8 MA 765
10 Zaporski Arkadiusz / Am (PZG) 21.9 MA 655
11 Miękus Piotr / Am (PZG) 17.9 19-30 600
12 Bejm Tomasz / Am (PZG) 17.1 MA 595
13 Duong Van Ty / Am (PZG) 16.2 S 525
14 Pasynkiewicz Wojciech / Am (PZG) 21.1 S 500
15 Gamberini Antoine / Am (PZG) 18.6 70 500
16 Sarnecki Artur / Am (PZG) 17.1 S 490
17 Dyzio Agnieszka / Am (PZG) 17.1 S 460
18 Trepczyński Paweł / Am (PZG) 16.1 71 450
19 Rowicka Katarzyna / Am (PZG) 21.4 MA 430
20 Nguyen Tuan Anh / Am (PZG) 16.5 MA 430
21 Bieńkowski Michał / Am (PZG) 20.2 19-30 410
22 Kalitowicz Piotr / Am (PZG) 19.9 19-30 400
23 Knapik Dariusz / Am (PZG) 23.7 MA 360
24 Kubiak Robert / Am (PZG) 21.1 S 350
25 Halicki Mikołaj / Am (PZG) 16.1 19-30 350
26 Jędraszak Maciej / Am (PZG) 22.1 MS 330
27 Czelej Grzegorz / Am (PZG) 18.1 72 330
28 Mach Gunther / Am (PZG) 18.3 S 310
29 Klejment Miroslaw / Am (PZG) 19.4 72 310
30 Nguyen Thanh Long / Am (PZG) 18.9 73 290
31 Osadczuk Michał / Am (PZG) 22.1 75 275
32 Kęcik Mirosław / Am (PZG) 17 MA 275
33 Wudarczyk Marek / Am (PZG) 16.1 S 245
34 Morawiecki Piotr Michał / Am (PZG) 17.5 S 235
35 Paprocki Maciej / Am (PZG) 17.3 MA 225
36 Bieleninnik Bartłomiej / Am (PZG) 23 79 225
37 Safianowski Marek / Am (PZG) 20.3 79 215
38 Bednarek Zielińska Beata / Am (PZG) 22 MA 215
39 Słowik Agnieszka / Am (PZG) 17.3 79 210
40 Nojszewski Andrzej / Am (PZG) 17.7 S 210
41 Sidzina Jacek / Am (PZG) 19.9 MA 205
42 Herra Marcin / Am (PZG) 22.9 80 205
43 Kowalik Marzena / Am (PZG) 23.6 S 200
44 Kosakowska Iwona / Am (PZG) 16.2 81 200
45 du Château Piotr / Am (PZG) 18.8 S 200
46 Budner Marek / Am (PZG) 19.3 82 195
47 Polaniecki Grzegorz / Am (PZG) 22.5 82 190
48 Mazurkiewicz Piotr / Am (PZG) 17.8 MA 190
49 Gruszka Jarosław / Am (PZG) 23.3 83 185
50 Majchrowicz Marcin / Am (PZG) 21 85 180
51 Czarnecki Artur / Am (PZG) 19.9 MA 175
52 Alama Filip / Am (PZG) 17 87 175
53 Piotrowicz Marek / Am (PZG) 19.6 87 170
54 Tłuściak Anna / Am (PZG) 21.7 S 165
55 Myklebust Olav / Am (Inna federacja) 20.8 89 155
56 Nicgorski Leszek / Am (PZG) 22.8 94 150
NS Sobieraj Krzysztof / Am (PZG) 19.5 S
NS Maciąga Rafał / Am (PZG) 22 MA
NS Ciesielska Dorota / Am (PZG) 19
Poz. Nazwisko i imię HCP Kat. wiekowa PUNKTY RANKINGOWE SUPE 7 SERIES
1 Cherka Maksymilian / Am (PZG) 29 MA 1750
2 Tavi Irene / Am (PZG) 26.7 MA 1300
3 Nojszewski Marcin / Am (PZG) 24.4 19-30 950
4 Wronkowski Jacek / Am (PZG) 35 MA 935
5 Pleskot Patrycja / Am (PZG) 33.9 19-30 930
6 Domański Piotr / Am (PZG) 33.5 MA 855
7 Twarowski Rafał / Am (PZG) 26.6 MA 840
8 Król-Krawczyk Paulina / Am (PZG) 33.6 MA 820
9 Stryczewski David / Am (PZG) 35.6 M 780
10 Majewski Stanisław / Am (PZG) 35.7 MS 705
11 Nowakowski Jerzy Marek / Am (PZG) 26.3 S 695
12 Jewasiński Mieczysław / Am (PZG) 28.7 S 670
13 Urban Sebastian / Am (PZG) 25.9 MA 635
14 Czechmeszyńska Marta / Am (PZG) 30.7 MA 580
15 Radziszewski Jan / Am (PZG) 25.2 MS 545
16 Kościelak Damroka / Am (PZG) 27.7 MA 515
17 Zembala Paweł / Am (PZG) 34.5 MA 500
18 Niebrzydowski Patryk / Am (PZG) 27.8 19-30 500
19 Janekovic Borno / Am (PZG) 27.1 MA 500
20 Lipski Sławomir / Am (PZG) 24.2 S 475
21 Kuna-Kabańska Marzena / Am (PZG) 30.3 S 465
22 Smolarz Piotr / Am (PZG) 35.6 MA 450
23 Gruszka Jarosław / Am (PZG) 26 MA 450
24 Wygonowska Bozena / Am (PZG) 28.8 S 435
25 Jędraszak-Utrera Lucyna / Am (PZG) 24.2 S 410
26 Latoszek Ewa / Am (PZG) 54 19-30 400
27 Budner Ewa / Am (PZG) 26 40 400
28 Filip Walotka Am (PZG) MA 390
29 Lebiocki Jacek / Am (PZG) 35.2 38 375
30 DROZDZ JERZY / Am (PZG) 27.4 S 370
31 Borowski Krzysztof / Am (PZG) 25.3 0 370
32 Sobieraj-Żerdzicka Anna / Am (PZG) 27.2 MA 350
33 Kiruja Mike / Am (PZG) 36 M 350
34 Nowakowska Jadwiga Katarzyna / Am (PZG) 36 S 300
35 Ptasińska Joanna / Am (PZG) 30 MA 295
36 Kaczmarski Martin / Am (PZG) 28 19-30 290
37 Cowen Paul / Am (PZG) 26 MA 290
38 Dmowski Arkadiusz / Am (PZG) 28.8 34 275
39 Janekovic Borno / Am (PZG) 24.9 32 245
40 Kulikowski Jarosław / Am (PZG) 32.4 32 235
41 Runo Aleksandra / Am (PZG) 32.8 30 225
42 Kempa Marian / Am (PZG) 24.8 S 225
43 Kozaczewski Cyryl / Am (PZG) 28.2 30 215
44 Kołton Małgorzata / Am (PZG) 25.5 MA 210
45 Majerowicz Grzegorz / Am (PZG) 26.3 29 200
46 Brzozowski Cezary / Am (PZG) 28.6 3E+210 200
47 Walotka Filip / Am (PZG) 38 28 195
48 Machij Paweł / Am (PZG) 28 19-30 195
49 Przybysz Ryszard / Am (PZG) 28.7 26 185
50 Pałucka Joanna / Am (PZG) 26.1 25 180
51 Wałaszewska – Kempa Alicja / Am (PZG) 28.8 S 175
52 Kabański Witold / Am (PZG) 37 24 175
53 Ziółkowska Barbara / Am (PZG) 31.4 23 170
54 Kundzewicz Andrzej / Am (PZG) 27.9 19 160
NS Szamborski Witold / Am (PZG) 31.7
RET Kowalski Bogusław / Am (PZG) 36 S
NO NAME MIEJSCE KWALIFIKACJA Z TURNIEJU
1 ANNA SOBIERAJ ŻERDZICKA Longest Drive SEASON OPENING
2 MIKOŁAJ HALICKI Longest Drive SEASON OPENING
3 MARCIN ZIĘBA Longest Drive SEASON OPENING
4 MAREK MICHAŁOWSKI Closest to the Pin SEASON OPENING
5 Paskudzki Grzegorz / Am (PZG) 1 miejsce 1 grupa SEASON OPENING
6 Dyzio Andrzej / Am (PZG) 2 miejsce 1 grupa SEASON OPENING
7 Zięba Marcin / Am (PZG) 3 miejsce 1 grupa SEASON OPENING
8 Stańczak Iza / Am (PZG) 1 miejsce 2 grupa SEASON OPENING
9 Bury Krzysztof / Am (PZG) 2 miejsce 2 grupa SEASON OPENING
10 Kwiatkowski Witold / Am (PZG) 3 miejsce 2 grupa SEASON OPENING
11 Szoplik Tomasz / Am (PZG) 1 miejsce 3 grupa SEASON OPENING
12 Zaporski Arkadiusz / Am (PZG) 2 miejsce 3 grupa SEASON OPENING
13 Kalitowicz Piotr / Am (PZG) 3 miejsce 3 grupa SEASON OPENING
14 Niebrzydowski Patryk / Am (PZG) 1 miejsce 4 grupa SEASON OPENING
15 Smolarz Piotr / Am (PZG) 2 miejsce 4 grupa SEASON OPENING
16 Latoszek Ewa / Am (PZG) 3 miejsce 4 grupa SEASON OPENING
17 KATARZYNA ROWICKA Longest Drive AMBASSADORS CUP
18 NIMROD TAVI Longest Drive AMBASSADORS CUP
19 PIOTR MACIEJCZYK Longest Drive AMBASSADORS CUP
20 ROBERT KUBIAK Closest to the Pin AMBASSADORS CUP
21 MAREK MACHTYNGER Closest to the Pin AMBASSADORS CUP
22 WOJCIECH PASYNKIEWICZ Closest to the Pin AMBASSADORS CUP
23 ANDRZEJ DYZIO Closest to the Pin AMBASSADORS CUP
24 Carey William / Am (PZG) 1 miejsce 1 grupa AMBASSADORS CUP
25 Kościkiewicz Dariusz / Am (PZG) 2 miejsce 1 grupa AMBASSADORS CUP
26 Hyland Timothy / Am (PZG) 3 miejsce 1 grupa AMBASSADORS CUP
27 Pawłowski Tomasz / Am (PZG) 1 miejsce 2 grupa AMBASSADORS CUP
28 Kołodziejski Krzysztof / Am (PZG) 2 miejsce 2 grupa AMBASSADORS CUP
29 Vu Cao Son / Am (PZG) 3 miejsce 2 grupa AMBASSADORS CUP
30 Pasynkiewicz Wojciech / Am (PZG) 1 miejsce 3 grupa AMBASSADORS CUP
31 Nam Clara / Am (PZG) 2 miejsce 3 grupa AMBASSADORS CUP
32 Bejm Tomasz / Am (PZG) 3 miejsce 3 grupa AMBASSADORS CUP
33 Zembala Paweł / Am (PZG) 1 miejsce 4 grupa AMBASSADORS CUP
34 Gruszka Jarosław / Am (PZG) 2 miejsce 4 grupa AMBASSADORS CUP
35 Cherka Maksymilian / Am (PZG) 3 miejsce 4 grupa AMBASSADORS CUP
36 Verrougstraete Christian / Am (Inna federacja) 1 miejsce 1 grupa AREGANTERIO OPEN
37 Paskudzki Grzegorz / Am (PZG) 2 miejsce 1 grupa AREGANTERIO OPEN
38 Skudlarski Łukasz / Am (PZG) 3 miejsce 1 grupa AREGANTERIO OPEN
39 Wiatr Rhea / Am (PZG) 1 miejsce 2 grupa AREGANTERIO OPEN
40 Casella Stefano / Am (PZG) 2 miejsce 2 grupa AREGANTERIO OPEN
41 Hoa Manh Phat / Am (PZG) 3 miejsce 2 grupa AREGANTERIO OPEN
42 Miękus Piotr / Am (PZG) 1 miejsce 3 grupa AREGANTERIO OPEN
43 Le Quang Thang / Am (PZG) 2 miejsce 3 grupa AREGANTERIO OPEN
44 Chorąży Dariusz / Am (PZG) 3 miejsce 3 grupa AREGANTERIO OPEN
45 Pleskot Patrycja / Am (PZG) 1 miejsce 4 grupa AREGANTERIO OPEN
46 Cherka Maksymilian / Am (PZG) 2 miejsce 4 grupa AREGANTERIO OPEN
47 Janekovic Borno / Am (PZG) 3 miejsce 4 grupa AREGANTERIO OPEN
48 Tavi Irene / Am (PZG) 1 miejsce 4 grupa BRITISH LUXURY
49 Cherka Maksymilian / Am (PZG) 2 miejsce 4 grupa BRITISH LUXURY
50 Budner Ewa / Am (PZG) 3 miejsce 4 grupa BRITISH LUXURY
51 Gamberini Antoine / Am (PZG) 1 miejsce 3 grupa BRITISH LUXURY
52 Trepczyński Paweł / Am (PZG) 2 miejsce 3 grupa BRITISH LUXURY
53 Szoplik Tomasz / Am (PZG) 3 miejsce 3 grupa BRITISH LUXURY
54 Vu Cao Son / Am (PZG) 1 miejsce 2 grupa BRITISH LUXURY
55 Paprocki Maciej / Am (PZG) 2 miejsce 2 grupa BRITISH LUXURY
56 Zięba Marcel / Am (PZG) 3 miejsce 2 grupa BRITISH LUXURY
57 Strzelecki Antoni / Am (PZG) 1 miejsce 1 grupa BRITISH LUXURY
58 Jesionek Andrzej / Am (PZG) 2 miejsce 1 grupa BRITISH LUXURY
59 Dyzio Andrzej / Am (PZG) 3 miejsce 1 grupa BRITISH LUXURY
60 MARCEL ZIĘBA Longest Drive BRITISH LUXURY
61 GRZEGORZ ZAWADA Closest to the Pin BRITISH LUXURY
62 EWA BUDNER Longest Drive BRITISH LUXURY
63 GRZEGORZ PASKUDZKI Longest Drive BRITISH LUXURY

Zapisz się

Rejestracja online

Zarejestruj się
online już dziś !

Dla Twojej wygody zachęcamy do skorzystania z rejestracji online. Wypełnij formularz rejestracji i zapisz się na turniej już dziś.

Prosimy o wnoszenie opłat turniejowych na poniższy numer konta z dopiskiem: ASIAN CUP, opłata turniejowa, imię nazwisko

W turnieju obowiązuje limit miejsc – o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

Telefon:
+48 530 577 477

Email:
[email protected]

*

*

Galeria zdjęć
Partnerzy turnieju